osada
O Nas

Witamy na naszej stronie!

Złatna to urokliwa wioska położona na terenie Żywickiego Parku Krajobrazowego w sąsiedztwie granicy słowackiej. Centralna część parku do rozróg Pilska z Grupą Lipowskiego Wierchu i Romanki oraz liczne hale, u podnóża których, na wysokości 750 m n.p.m., znajduje się nasza Osada. Jesteśmy otoczeni szczytami, które tworzą Grupę Wielkiej Raczy. Jej stałym elementem są głębokie, urokliwe wąwozy cieków wodnych, spływające do potoku Bystra, którego dolina jest nieodzowną częścią naszego krajobrazu.

W prowadzenie Osady zaangażowana jest cała rodzina. Razem chcemy, aby to miejsce żyło i dawało radość. Naszym spotkaniom często towarzyszy śpiew i gitara, ale głównym założeniem jest stworzenie miejsca, w którym każdy znajdzie wytchnienie i spokój. Lubimy zwierzęta i chętnie je gościmy, a nasze czworonogi zachowują się wobec każdego przyjacielsko.

Jeżeli szukasz miejsca, w którym wypoczniesz, naładujesz akumulatory, nacieszysz ducha to jesteś we właściwym miejscu. Zapoznaj się proszę z naszą ofertą.

Osada stanowi dobrą bazę wypadową w różne zakątki Beskidów, proponujemy zwrócić uwagę przede wszystkim na:

W naszej okolicy czeka na Was także miejsce do prawdziwej kąpieli, wspinaczki i wyczynów na parku linowym, Geo-Park Glinka , a także miejsca do uprawiania sportu i aktywnej zabawy, jak np. Kompleks sportowo rekreacyjny w Ujsołach

Miłośnikom sportów zimowych, oprócz niezliczonych miejsc idealnych na sanki i narty biegowe, w pobliżu proponujemy blisko zlokalizowane stoki narciarskie (od 15 do 45 min podróży):